Zásady ochrany osobních údajů

Registrací na naší webové stránce a zadáním svých osobních údajů přijímáte naši dohodu o ochraně soukromých údajů a povolujete nám tyto údaje shromažďovat a ukládat. Zaručujeme vám, že vaše osobní údaje použijeme pouze k doručení vašich objednávek.

Před odesláním objednávky prostřednictvím našich webových stránek potvrzujete, že jste osoba starší 18 let, přebíráte veškerou odpovědnost za používání tohoto webu, včetně všech finančních poplatků, a slibujete, že jsou všechny poskytnuté informace o vaší osobě pravdivé a aktuální.

 

Pravidla bezpečnosti

Moc dobře chápeme, jak jsou pro vás vaše soukromé údaje důležité, a tak k jejich ochraně používáme kvalitně zabezpečené servery.

Náš kontrolní proces využívá standardní SSL šifrování, které zajišťuje diskrétnost a bezpečnost všech vašich informací.

 

Zásady přepravy

Do všech zemí požadovaných našimi zákazníky poskytujeme rychlé, spolehlivé a diskrétní doručovací služby, přičemž všechny objednávky odesíláme během 1-2 pracovních dní.

 

Doručení EMS (expres s online sledováním zásilky)

Zákazníkům preferujícím rychlejší službu můžeme nabídnout doručení EMS, přičemž taková objednávka je odeslána expresní poštou a její doručení zabere obvykle 5-9 dní. Všimněte si, že termín pro tuto metodu činí 14 dnů. U všech objednávek poskytujeme našim zákazníkům sledovací kód, který je jim odeslán okamžitě poté, co jsou odeslány.

 

Standardní doručení (Registrovaná letecká dodávka)

Doručení takové zásilky zabere obvykle 14-21 dní od data objednání s tím, že lhůta pro tento způsob dodání činí 30 dní. Jak bylo uvedeno výše, všechny objednávky jsou odeslány diskrétně a jsou doručeny do vaší poštovní schránky. Balíčky odeslané touto poštovní službou NELZE sledovat.

Všechny víkendové objednávky jsou zpracovávány v pondělí, přičemž o jejich odsouhlasení a odeslání budete automaticky informováni emailem.

V sobotu a neděli žádné objednávky nevyřizujeme. Prosím, před jejich odesláním nám na jejich zpracování dopřejte 2 pracovní dny.

Velké objednávky (více než 120 pilulek) odesíláme ve dvou různých zásilkách, které k vám nedorazí současně a stejně tak generické a značkové léky vám budou dodány samostatně v různé dny.

 

Záruka kvality

U VŠECH léků, které si u nás zakoupíte, a které jsou dodávány v originálním výrobním balení, zaručujeme jejich nejvyšší kvalitu a v případě, že si u nás pořídíte nějaký generický lék, můžete si být jistí, že je po chemické stránce identický a má stejný léčebný účinek jako ty značkové. Před nákupem svého léku se poraďte se svým lékařem. Pokud chcete získat jakékoliv další podrobnosti o vámi vybraném produktu, můžete nás před odesláním objednávky kdykoliv kontaktovat.

 

Záruka doručení

Pokud k vám vaše objednávka dorazí nějakým způsobem poškozená nebo v ní něco chybí, zaručujeme vám její zcela bezplatné vrácení. Stačí nás jen kontaktovat a my vám ji pošleme znovu. Je to jeden ze způsobů zaručení našeho kompletního a efektivního servisu.

 

Ověření stavu objednávky

Všem našim zákazníkům zaručujeme možnost správy svého účtu a kontroly stavu objednávky online a v reálném čase. K dispozici jsme vám 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, přičemž kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu, živého chatu nebo přes službu podpory zpětné vazby. Jsme tu, abychom odpověděli všechny vaše dotazy, a zaručujeme vám, že svou odpověď dostanete okamžitě.

 

Zrušení objednávky

Svou objednávku můžete zrušit do 24 hodin od objednání nebo dříve, než byla vaše objednávka odeslána. Využijte, prosím, k tomuto účelu službu podpory zpětné vazby, živý chat nebo telefon a jeden z našich zástupců se s vámi velmi brzy spojí.

 

Podmínky vrácení peněz a zboží

Do objednávkového formuláře nezapomeňte zadat platnou dodací adresu, protože jakákoliv chyba může způsobit nedodání vámi objednaných produktů. Před odesláním objednávky proto doporučujeme všechny uvedené údaje důkladně zkontrolovat a v případě, že si všimnete, že byla vaše adresa zadána nesprávně, co nejdříve nás kontaktujte, abychom mohli tuto chybu napravit. Pokud jste totiž svou objednávku neobdrželi z důvodu uvedení nesprávné adresy dodání, nebude vám poskytnuta žádná náhrada.

V případě, že nebudete s účinkem našeho produktu dostatečně spokojeni, můžete svou zásilku na námi uvedenou adresu do 30 dnů vrátit. Jakmile váš balíček obdržíme, zahájíme proces refundace.

 

Podmínky chargebacku

Jak si můžete všimnout, chargebacky nevítáme a všechny spory obvykle vyřizujeme na základě jejich ohlášení nebo prostřednictvím telefonického oznámení. Pokud o nějaký chargeback související s vaší objednávkou přesto požádáte, může vám být zakázáno dále objednávat nejen na všech přidružených webech, ale také na všech stránkách farmaceutického oboru, takže možnost objednávat na jejich serverech vám bude zcela odepřena.